O Yaminah's DANCE SCHOOL

Yaminah's Dance School to szkoła tańca, która powstała w 2020 roku w Warszawie - została założona przez 21-letnią wówczas Ninę Batusiewicz (Yaminah).

"Najpierw stworzyłam swoją taneczną markę - Yaminah Dance Art. Potem przyszła pora na Yaminah's Dance School. Szkołę założyłam głównie dla moich wspaniałych uczennic - one dały mi inspirację do tego, że mogę sięgać gwiazd."
~ Nina YAMINAH Batusiewicz, założycielka
Szkoła powstała nie tylko po to, aby edukować i promować taniec - Yaminah's Dance School powstała, aby dać szansę na chociaż najmniejszą cząstkę kariery tanecznej każdemu, kto ma w sobie pasję i motywację do działania.
Yaminah's Dance School powstało z marzenia i pasji przekutych w czyn ciężką pracą i cierpliwością.
Dumą szkoły są jej uczennice i uczniowie, którzy trenują i ćwiczą, a następnie występują na dużych scenach, biorą udział w różnorakich projektach artystycznych oraz są zawodnikami turniejowymi.
Nina marzyła o szkole tańca specjalizującej się w kształceniu tancerzy - zawodników oraz tancerzy - artystów.
I taką szkołą jest właśnie Yaminah's Dance School.
Rozwijamy tancerzy - otwieramy drogę na największe sceny.
Dołącz do Nas i sięgnij gwiazd!

Zobacz więcej o założycielce – Nina YAMINAH Batusiewicz

KSZTAŁCENIE SPORTOWE I TURNIEJOWE

Nasi tancerze i tancerki to zawodnicy turniejowi, medaliści w kategoriach amatorskich, pół-profesjonalnych i profesjonalnych. 

Stawiamy na taniec sportowy i turniejowy. Prowadzimy zarówno grupy sportowe i formacje turnuejowe, ale także szykujemy solowych zawodników na indywidualnych treningach.

Nasi tancerze stają na podiach turniejów krajowych i międzynarodowych ciesząc się wysokimi notami sędziowskimi. Sekretem tego jest prowadzenie ich przez wieloletnią zawodniczkę turniejową, doskonale znającą zasady świata sportu.

KSZTAŁCENIE SCENICZNE I WYSTĘPOWE

Szczycimy się tym, że Nasi tancerze występują na dużych scenach!

Przygotowujemy do występów scenicznych zarówno grupy i formacje jak i tancerzy solowych czy duetowych. 

Występy sceniczne tancerzy i tancerek Yaminah’s Dance School to zawsze ciekawe choreografie oraz doskonale przygotowani artyści – wykonawcy. 

Kształcenie sceniczne to wiodąca myśl Yaminah’s Dance School.

 

DOŁĄCZ DO YAMINAH'S DANCE TEAM

MIEJ ODWAGĘ SIĘGNĄĆ GWIAZD