Yaminah_DanceArt_biale

Ekskluzywne pokazy taneczne

  • wieloletnie doświadczenie sceniczne i artystyczne

  • doskonałe wyczucie publiczności i charakteru wydarzenia

  • niezapomniane widowiska choreograficzne

  • barwne kostiumy i spektakularne rekwizyty

 

 

„Taniec na najwyższym poziomie! Tak doskonałego pokazu nie widziałam jeszcze nigdy. Dopracowany w każdym szczególe!” 
– Marta K., klientka

#EXCLUSIVE
#SHOW

„Nigdy nie oglądałem lepszego widowiska tanecznego, a naprawdę widziałem wiele. Zjawiskowa tancerka, której ekspresja sprawia, że po prostu nie można oderwać od niej wzroku!” 

– Maciej M., klient 

 

Specjalizuję się w trzech gatunkach tanecznych: Tańcu Brzucha (Bellydance), moim autorskim stylu Latin SHOW opartym na latino sportowym oraz SHOW Dance – gatunku estradowym, w którym wykorzystuje się głównie rekwizyty. 

Pokazy Tańca Brzucha oraz Latin SHOW to widowiska prezentujące w całości dany gatunek taneczny – w każdym z nich zaproponować mogę kilka stylów, od tych najbardziej rozrywkowych aż po eleganckie i wyrafinowane SHOW.

Moje programy SHOW Dance to widowiska tematyczne utrzymywane w konkretnym klimacie – dysponuję gotowymi programami chętnie podziwianymi na różnych wydarzeniach, tworzę również programy na specjalne zamówienie klienta dostosowując muzykę, charakter choreografii, rekwizyty i stroje do tematyki wydarzenia. 

Jestem profesjonalną tancerką i choreografem. Doświadczenie sceniczne i artystyczne zdobywam od wielu lat na scenach polskich i zagranicznych. 

Wyróżnia mnie przede wszystkich wszechstronne doświadczenie taneczne i znajomość wielu stylów tańca, od tych podstawowych (balet, taniec towarzyski, commercial) po te nieoczywiste i niespotykane (taniec brzucha, burleska, show dance). To ono sprawia, że moje oprawy artystyczne są wyjątkowe!

Jestem tancerką i choreografem w jednym! Posiadam wrażliwość artystyczno-estetyczną, którą szczycę się najbardziej. To ona sprawia, że moje SHOW ciężko zapomnieć. 

Występuję z rekwizytami takimi jak:
– skrzydła,
– wachlarze,
– flagi,
– wstęgi,
– woale,
– laski,
– elementy strojów (kapelusze, spódnice)
– świece,
– miecze i sztylety,
– i innymi!

 

 

Twoje wydarzenie ma temat przewodni? Na pewno zaproponuję Ci coś, co idealnie dopełni Twoją wizję! Moja kreatywność nie zna granic. Skontaktuj się ze mną, a ja stworzę dla Ciebie coś zupełnie oryginalnego!

Dlaczego nigdzie nie ma informacji o cenach?

Bo taniec to pasja, a nie pieniądze!
Skontaktuj się ze mną i porozmawiaj o moim cenniku.