PROJEKTY SCENICZNE

W Yaminah’s Dance School doceniamy wszystkich, którzy mają ambicje sceniczne i pragną występować na dużych scenach! 

Nasza szkoła powstała głównie z myślą o tańcu estradowym i występach scenicznych dlatego też tworzymy Projekty Sceniczne!

Projekty Sceniczne w Yaminah’s Dance School to grupy taneczne zawiązywane po naborach i/lub castingach spotykające się ze sobą określoną ilość razy w celu przygotowania konkretnego projektu wystawianego później na scenach lub utrwalanego w formie teledysku video. 

AKTUALNE PROJEKTY SCENICZNE

"THE CATS"

stage&video Burlesque Project

Yaminah’s presents „THE CATS” – stage@video Burlesque Project!

Choreografia, która porywa seksapilem i niezwykłymi ustawieniami grupowymi! Niezwykle zmysłowy performance inspirowany musicalem „Koty” oraz burleską estradową i kabaretami rewiowymi! Na scenie same kocice w najbardziej kobiecej odsłonie, pewne siebie, zadziorne, pełne gracji, chodzące własnymi ścieżkami!

Projekt Sceniczny „THE CATS” prowadzony przez tancerkę i choreografa międzynarodowej klasy – Ninę YAMINAH Batusiewicz, który zostanie wystawiony podczas autorskiego SHOW tanecznego Yaminah’s Dance SHOW 2023 oraz zostanie uwieczniony w formie teledysku, który ukaże się na oficjalnym kanale Yaminah Dance Art w serwisie YouTube!

Projekt będzie prowadzony w formie regularnych zajęć cotygodniowych w cenie 140zł miesięcznie. 

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 23 LUTEGO 2023!

Napisz do Nas i zgłoś się do projektu! art@yaminah.pl